۵ روش آسان برای تبدیل شدن به یک فرد خوش بین

u12032_2245_1252948624_buster-86-1200x900.jpg

–مطالبی که مطالعه میکنید توسط متخصصین تیم ‘سامانه مشاوره آنلاین مشورت’ جهت افزایش سطح سلامت شما عزیزان گرد آوری شده است.–

 

۱. هر روز یک رویداد مثبت را شناسایی و بازتاب دهید .

این می‌تواند شکل یک یادآوری در یادداشت روزانه تان باشد ، و یا حتی می‌توانید در طی مکالمه با دوستانتان این رویداد را یادآوری کنید  . یک یادداشت سپاس روزانه نیز راهی خوب برای ترویج تفکر مثبت مداوم است.

 

۲. تعیین یک قدرت شخصی

به جای تمرکز بر روی چیزهایی که ممکن است در آنها کمبود داشته باشید، یا بر اشتباهاتی که در طول یک روز مرتکب شده اید ،سعی کنید به نقاط قوت شخصی خود و نحوه استفاده از آن‌ها توجه کنید. شاید  یک استعداد پنهان، حوزه تخصص، یا ویژگی شخصیتی خاص داشته باشید.

 

۳. یک هدف قابل ‌دستیابی را مشخص کنید و به پیشرفت خود توجه کنید.

برای شروع احساس اعتماد به نفس و شادی بیشتر ، اهداف قابل دستیابی ( مانند اهداف کوچک ) که برایتان براحتی قابل دستیابی است را تعیین کنید . در پروسه رسیدن به هدفتان هر پیشرفت محسوسی را جشن بگیرید.

 

۴. شرایط اضطراری را به فرصت‌ها تبدیل کنید تا مثبت باشید.

شاید شنیده باشید : وقتی دری بسته میشه ، دری دیگر باز میشه . با این نگرش به مسایلتان بنگرید که ، با وجود این مشکل حتما در حایی دیگر برنده خواهم شد یا از دل این مسیله درسی را یاد خواهم گرفت که بعد ها به دردم خواهد خورد .

 

۵ . تاثیرگذاری برروی ذهنتان را تمرین کنید

بر روی زمان حال و اینجا به جای گذشته و آینده تمرکز می‌کنید و خودتان را برای لذت بردن از روزهای بهتر و تجربیات جدید آماده ‌کنید. بر پیدا کردن لذت در تمام لحظات کوچک در طول روز خود تمرکزکنید و آگاهانه تصمیم بگیرید که آین

گونه زندگی کنید .

 

 

–مطالبی که مطالعه کردید توسط متخصصین تیم ‘سامانه مشاوره آنلاین مشورت’ جهت افزایش سطح سلامت شما عزیزان گردآوری شده است.–

‘سامانه مشاوره آنلاین مشورت با ایجاد پل ارتباطی میان کاربران و مشاورین٬ بستری را برای مشاوره راحت٬ ارزان و امن فراهم نموده است.

کاربران میتوانند با نصب اپلیکیشن مشورت بر روی تلفن همراه خود در هر لحظه و هر مکان به یکی از ده‌ها مشاور متخصصی که در آن زمان آنلاین هستند متصل شده و مشاوره بگیرید و بدون اینکه شناخته شوید با خیال راحت صحبت کنید.

برای نصب اپلیکیشن لطفا به قسمت ‘دانلود‘ در وب سایت مراجعه نمایید.

www.e-moshaver.com/download

 
2 دیدگاه

 • طلای سبز

  تیر ۷, ۱۳۹۷ در ۵:۱۳ ق٫ظ

  بسیارراهکارهای جالبی بودن
  سپاسگزارم ازلطفتون

  پاسخ

  • مدیریت

   تیر ۷, ۱۳۹۷ در ۲:۴۷ ب٫ظ

   ممنون از توجه شما.

   پاسخ

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *